Prisaceaua



Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Prisaceaua

Prisaceaua

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


+9
bogdan
bogatu_eduard
Silver
Danka
Deea
Elf
lamborghini
Vali
Mihai
13 participanți

    Loc de batut campii si taiat frunza la caini

    Mihai
    Mihai
    Admin


    Numarul mesajelor : 774
    Data de inscriere : 14/08/2009
    Localizare : Severin

    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 Empty Re: Loc de batut campii si taiat frunza la caini

    Mesaj Scris de Mihai Vin 2 Oct - 1:36

    ce te bagi, dom'le asa? lasa ca o sa corupem noi incetul cu incetul.
    asa, dupa metoda ta, se sperie. rade
    Vali
    Vali


    Numarul mesajelor : 32
    Data de inscriere : 19/08/2009
    Varsta : 33
    Localizare : dr.tr.severin/bucuresti

    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 Empty Re: Loc de batut campii si taiat frunza la caini

    Mesaj Scris de Vali Vin 2 Oct - 1:44

    da...nu sunt chiar asa usor impresionabila.....cred Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 281458 ...........dar"elf"cine esti...?cu cine am onoarea....nu recunosc gentelamnul.... Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 281458 presupun k tu stii cine sunt....deci....
    Elf
    Elf


    Numarul mesajelor : 112
    Data de inscriere : 22/08/2009

    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 Empty Re: Loc de batut campii si taiat frunza la caini

    Mesaj Scris de Elf Vin 2 Oct - 1:53

    nu stiu. Doar pe Mihai si pe Silver iicunosc. Suntem toti 3 fosti studenti, acum ingineri. Ne leaga multe amintiri, de la cearcanele facute in salile de lectura in timpul sesiunilor, la chefurile in care ne spargeam banii din bursele de merit.
    Mihai
    Mihai
    Admin


    Numarul mesajelor : 774
    Data de inscriere : 14/08/2009
    Localizare : Severin

    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 Empty Re: Loc de batut campii si taiat frunza la caini

    Mesaj Scris de Mihai Vin 2 Oct - 2:00

    te-ai gasit si tu sa rasucesti cutitul in rana, tocmai acum de, 1 Octombrie.
    Elf
    Elf


    Numarul mesajelor : 112
    Data de inscriere : 22/08/2009

    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 Empty Re: Loc de batut campii si taiat frunza la caini

    Mesaj Scris de Elf Vin 2 Oct - 2:08

    pai na... hai sa mai facem o faculta! sa fim iar de capul nostru, tineri si nelinistiti, fara griji, mereu cu ochii dupa chestii fragede si saltarete Very Happy
    Vali
    Vali


    Numarul mesajelor : 32
    Data de inscriere : 19/08/2009
    Varsta : 33
    Localizare : dr.tr.severin/bucuresti

    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 Empty Re: Loc de batut campii si taiat frunza la caini

    Mesaj Scris de Vali Vin 2 Oct - 2:23

    oare asa o sa vorbesc si eu dupa ce termin...???hmmmm.....stiu cine esti..mi-a zis Mihai...incantata de cunostiinta...eu sunt Lili(Vali pt prieteni)o consateana de-a lui Mihai ,si studenta la Universitate.....
    Mihai
    Mihai
    Admin


    Numarul mesajelor : 774
    Data de inscriere : 14/08/2009
    Localizare : Severin

    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 Empty Re: Loc de batut campii si taiat frunza la caini

    Mesaj Scris de Mihai Vin 2 Oct - 2:26

    dqcq qs sti ca mai am de trait 100 de ani, maine as fi acolo. Very Happy. pana un alta sau ceva ma retrag intr-un coltz si astept sa-mi treaca. rade

    ah, scuze, sunt beteag de doua degete si scriu cu degetele mijlovii. unde mai pui ca mi-am schibat si tastatura cu una neagra si nu prea nimeresc tastele corect.
    Elf
    Elf


    Numarul mesajelor : 112
    Data de inscriere : 22/08/2009

    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 Empty Re: Loc de batut campii si taiat frunza la caini

    Mesaj Scris de Elf Vin 2 Oct - 2:34

    oare asa o sa vorbesc si eu dupa ce termin...???
    doar daca-ti plac fetele Very Happy
    lasand gluma la o parte, ai nevoie de doar un an Very Happy
    incantata de cunostiinta
    Asemenea.
    Vali
    Vali


    Numarul mesajelor : 32
    Data de inscriere : 19/08/2009
    Varsta : 33
    Localizare : dr.tr.severin/bucuresti

    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 Empty Re: Loc de batut campii si taiat frunza la caini

    Mesaj Scris de Vali Vin 2 Oct - 4:06

    te asigur....imi plac baietii.....ma refeream la faptul k asa o sa vorbesc dupa ce termin....la salile de lectura sau chefurile ....sau mai stiu eu ce.....in fine...noapte buna all.... maine ma trezesc devreme pt cursuri Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 Sleep
    Mihai
    Mihai
    Admin


    Numarul mesajelor : 774
    Data de inscriere : 14/08/2009
    Localizare : Severin

    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 Empty Re: Loc de batut campii si taiat frunza la caini

    Mesaj Scris de Mihai Vin 2 Oct - 17:32

    Vali si zici ca scrii de la cursuri? Very Happy ca nu prea mi se pare ca esti acolo.
    Sau nu se termina scoala asa de repede?

    Mi-ai adus aminte de prietenii mei. Erau unii pe care ii puneam prezenti dar nu dadeau pe la facultate cu saptamanile. Cea mai tare faza o fost cu unu care, la examen, nici nu stia cum arata profesorul. Iti dai seama, timp de 6 luni nici n-a dat la cursul aluia. Unde mai pui ca ala era seful de catedra. rade

    Avea unul o vorba: "Dormi baiete, dormi in pace, ca tzara inginer te face." acum ii sofer pe undeva. Smile
    Vali
    Vali


    Numarul mesajelor : 32
    Data de inscriere : 19/08/2009
    Varsta : 33
    Localizare : dr.tr.severin/bucuresti

    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 Empty Re: Loc de batut campii si taiat frunza la caini

    Mesaj Scris de Vali Vin 2 Oct - 17:57

    eeeee.....sh u .....pana azi dimineata am avut impresia k am cursuri de la 10,insa am reevaluat orarul si mi-am dat seama k abia la 4 am un curs...iti dai seama si eu trezita de la 8 cu gandul k merg la facultate ma plictisesc si scriu pe forum acum.....deci cine vrea sa discute pan' pe la 2 jumate sunt online.... Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 585854
    Mihai
    Mihai
    Admin


    Numarul mesajelor : 774
    Data de inscriere : 14/08/2009
    Localizare : Severin

    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 Empty Re: Loc de batut campii si taiat frunza la caini

    Mesaj Scris de Mihai Vin 2 Oct - 18:02

    rade
    eu abia acum am aflat ca e Vineri; si cand ma gandesc ca sunt unii care asteapta ziua asta ca pe o izbavire.
    acum ma gandeam sa plec cu bicicleta in weekend spre Orsova, sa culeg niste macese pentru ceai(o sa scriu pe "medicina" pentru ce sunt bune)ca e sezonul. Mai fac si eu niste miscare, ca stau toata saptamana la birou si mi-e sa nu ma achilozez. Acum 2 saptamani am fost cu bicicleta la tara, dus si intors. Very Happy


    dani_mamara, ai ceva vesti? vad ca mustacesti pe aici Very Happy
    care mai e miscarea?
    Silver
    Silver


    Numarul mesajelor : 201
    Data de inscriere : 27/08/2009

    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 Empty Re: Loc de batut campii si taiat frunza la caini

    Mesaj Scris de Silver Sam 3 Oct - 1:10

    Mihai a scris:Cea mai tare faza o fost cu unu care, la examen, nici nu stia cum arata profesorul. Iti dai seama, timp de 6 luni nici n-a dat la cursul aluia. Unde mai pui ca ala era seful de catedra. Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 585854

    Avea unul o vorba: "Dormi baiete, dormi in pace, ca tzara inginer te face." acum ii sofer pe undeva. Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 68848
    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 890404 Tavi si Mitza. Tavi era cel mai penal. Se trezea la 14 cand ne intorceam de la cursuri si faceam zgomot. Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 585854 Studentie-studentie, vino, ia-ma si arunca-ma intre studente! Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 465864 Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 848606 Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 582398 Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 309429 Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 585854
    Mihai
    Mihai
    Admin


    Numarul mesajelor : 774
    Data de inscriere : 14/08/2009
    Localizare : Severin

    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 Empty Re: Loc de batut campii si taiat frunza la caini

    Mesaj Scris de Mihai Mier 14 Oct - 1:59

    Ahahahaha.. ce-am mai ras la poza asta Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 890404
    http://www.flickr.com/photos/jasonidzerda/4003273528/
    Tare haios
    Elf
    Elf


    Numarul mesajelor : 112
    Data de inscriere : 22/08/2009

    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 Empty Re: Loc de batut campii si taiat frunza la caini

    Mesaj Scris de Elf Joi 15 Oct - 22:10

    mie-mi vine sa pun mana pe o crosa de golf si sa-i ard una chicotit
    Silver
    Silver


    Numarul mesajelor : 201
    Data de inscriere : 27/08/2009

    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 Empty Re: Loc de batut campii si taiat frunza la caini

    Mesaj Scris de Silver Vin 16 Oct - 0:01

    Parca asteapta executia cu ochii deschisi rade

    Blue, de nu posteaza baietii? sunt la prasit? ma asteptam sa scrie si ei cat de cat, sa vad ce le umbla pe sub scalp, cand colo pustiu, praf, cenusha, vid, neant. pentru mine e dezamagitor, ca-i stiu pe olteni tari in clontz. Sau sunt tari doar in clontz, nu si la scris? chicotit

    Noroc cu fetele...
    Mihai
    Mihai
    Admin


    Numarul mesajelor : 774
    Data de inscriere : 14/08/2009
    Localizare : Severin

    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 Empty Re: Loc de batut campii si taiat frunza la caini

    Mesaj Scris de Mihai Vin 16 Oct - 0:23

    Nu stiu dom'le. si mie mi se pare ciudat ca nu posteaza fiindca ii stiu a fi departe a fi apatici - se vede si in poze.
    Ar mai fi si faptul ca marea majoritate habar n-au cu ce se manaca forumul. probabil ca stiu doar YM, Mirc si Hi5 Very Happy
    Silver
    Silver


    Numarul mesajelor : 201
    Data de inscriere : 27/08/2009

    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 Empty Re: Loc de batut campii si taiat frunza la caini

    Mesaj Scris de Silver Vin 16 Oct - 0:37

    hehehe.. mare scofala sa apesi pe sport si sa injuri echipa adversa; sau a ta, cand o da in bara.
    mare scofala sa apesi pe "politica" si sa iei politicienii in pla, in ordine alfabetica pe motiv ca-s dobitoci si mereu cu ochii dupa furat.

    in fine, sa scrie ce vad si cred, nu trebuie sa compuna poezii sau sa scrie romane.
    Mihai
    Mihai
    Admin


    Numarul mesajelor : 774
    Data de inscriere : 14/08/2009
    Localizare : Severin

    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 Empty Re: Loc de batut campii si taiat frunza la caini

    Mesaj Scris de Mihai Dum 1 Noi - 0:44

    Eu imi renovez apartamentul si uitandu-ma pe Net dupa modele de zugraveli am dat de chestia asta. Nu pot sa spun decat atat: Totul la superlativ!
    https://www.youtube.com/watch?v=I7T7np6HetU
    Silver
    Silver


    Numarul mesajelor : 201
    Data de inscriere : 27/08/2009

    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 Empty Re: Loc de batut campii si taiat frunza la caini

    Mesaj Scris de Silver Lun 4 Ian - 19:50

    Pffff.. i-am lasat paznicului cheile pe mana si uite ce face. O sa-l concediez!

    -------------
    Ce mai faceti, "copii"? Mai aveti zapada? Ia uitati ce se vede de la fereastra mea!

    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 Buc
    Mihai
    Mihai
    Admin


    Numarul mesajelor : 774
    Data de inscriere : 14/08/2009
    Localizare : Severin

    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 Empty Re: Loc de batut campii si taiat frunza la caini

    Mesaj Scris de Mihai Vin 8 Ian - 17:34

    Avem si nu prea. Mai mult "nu prea". a nins si aici noaptea insa a doua zi a plouat. Tu ce faci? te-ai pregatit sufleteste pentru ziua de luni?
    Silver
    Silver


    Numarul mesajelor : 201
    Data de inscriere : 27/08/2009

    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 Empty Re: Loc de batut campii si taiat frunza la caini

    Mesaj Scris de Silver Vin 8 Ian - 17:41

    Hehehe... tu crezi ca toata lumea sta acasa ca tine si alta treaba n-are decat sa se uite la filme, sa doarma si sa manace?

    Sunt in jug inca de acum o saptamana. N-am mai intrat zilele astea pe messager din cauza ca n-am avut net. A picat. Or fi degerat cablurile sau le-o fi ros vreun sobolan.
    Mihai
    Mihai
    Admin


    Numarul mesajelor : 774
    Data de inscriere : 14/08/2009
    Localizare : Severin

    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 Empty Re: Loc de batut campii si taiat frunza la caini

    Mesaj Scris de Mihai Vin 8 Ian - 18:02

    Nasol!
    sau nu? la cate mi-ai spus despre colegele tale, tot ai avut la ce te uita Very Happy
    Silver
    Silver


    Numarul mesajelor : 201
    Data de inscriere : 27/08/2009

    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 Empty Re: Loc de batut campii si taiat frunza la caini

    Mesaj Scris de Silver Dum 10 Ian - 11:46

    Eeee... si tu...Pai tu compari dezbracaciunile de pe net cu astea?

    Uite cam ce vad eu la birou. Compari asta...
    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 3337741086_59a9fa015c

    cu asta?
    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 3874998393_daf40281fc

    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 3874998127_289060d02d

    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 3874997829_3b3ab90aa3
    (si se poate si mai mult... Very Happy)Sau nu mai stii ce putere are internetul?

    iar la urma urmelor sunt greu de dezbracat astea. sunt femei trecute de 25 de ani care cauta sa se aseze la casa lor, nu se mai ard ca in liceu prin te miri ce locuri obscure cu tot felul de indivizi dubiosi care le fac cinste cu un suc sau o bere. acum s-au sofisticat: daca nu le scoti la restaurant, poti sa-ti iei gandul.
    Alea care inca nu vor sa se casatorasca (ca sunt prea tinere, zic ele) sunt amante. Uite ca mi-am adus aminte de un articol. Unele au devenit amante profesioniste ia citeste si tu...
    deci da-le in pla ca ma usuca astea de bani pana sa le vad o tzatza. Netul e mai ieftin rade
    Elf
    Elf


    Numarul mesajelor : 112
    Data de inscriere : 22/08/2009

    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 Empty Re: Loc de batut campii si taiat frunza la caini

    Mesaj Scris de Elf Dum 10 Ian - 15:50

    waaaaaa... asta aglomereaza plaja cand intra pe ea.
    cat o fi dat pe silicoanele alea?

    Continut sponsorizat


    Loc de batut campii si taiat frunza la caini - Pagina 2 Empty Re: Loc de batut campii si taiat frunza la caini

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin 17 Mai - 12:59